DESTEKLEDİĞİMİZ PROJELER

E4I Vakıf olarak destek verdiğimiz projeler

Bize Yazın
İnovasyon İçin Eğitim Vakfı Neyi Amaçlıyor?

İnovasyon İçin Eğitim Vakfı Neyi Amaçlıyor?

İnovasyon İçin Eğitim Vakfı 2020 yılı ve sonrası için yeni bir dönemi açmayı hedeflemektedir. Bu hedefle, vakıf olarak iki ayrı alanda faaliyet gösterilmektedir. Bu alanlardan birincisi, 2020 yılı ve sonrasında gençlerin yapay zeka döneminde daha iyi bir eğitim alarak...

Engellerimizi Hissettirmeyecek, Engelsiz Bir Yaşam İçin!

İnovasyon İçin Eğitim Vakfı olarak Boğaziçi GETEM ve Engelsiz Erişim Derneği ortaklığında, görme engellilerin gizli bir şekilde oy kullanmasını sağlayan ve 31 Mart seçimlerinde hayata geçecek olan BM “Zero Project” ödüllü “Erişilebilir Oy Pusulaları” projesini...

Anadolu Maker Hareketi

Projemizde, Maker Kütüphanelerimiz, öğrenci ve eğitmen atölyelerimizle Anadoludaki öğrenci ve öğretmenlerimize “birlikte yap” kültürünü aşılayarak, tasarlamayı, üretmeyi, sonrasında bozup daha iyisini yapmayı öğretmeye çalışıyoruz.

E4I Fellow Programı

Ülkemizin tüm lise ve üniversiteleri ile bölümlerinden başvuru aldığımız E4I Fellow Programı ile hayalleri hayata katıyoruz.

E4I Gönüllü Programı

Komünitemizin bir parçası olmak isteyenlerle çalışma pratiklerini anlayıp birlikte neler yapabileceğimizi görmek çok kıymetli.

Adres

İnşirah CD. No 75/3 Bebek

Telefon

0(212) 945 2908

E-Posta

info@educationforinnovation.org

EKİP

e4i ekibinde, alanı ne olursa olsun, insanların yaratıcılıkları, becerileri ve hayalleri bir araya geliyor.

Pin It on Pinterest