E4I AKADEMİ

E4I Akademi Çocuk ve gençler için robotik, kodlama ve mobil uygulama geliştirme atölyeleri, Maker Eğitmen Eğitimleri, Tasarım Odaklı Girşimcilikten, temel bilişim derslerine, Bitcoinden, Girşimcilik 101 derslerine ve etkinliklerine yer verir. E4I Akademi programları hakkında bilgi almak için bizi arayın yada yazın, biz sizi arayalım!

Satın AlKayıt Ol

Scratch ile Kendi Oyununu Yap (7-10 Yaş)

 7-10 yaş aralığındaki öğrencilerimizle 24 mart Pazar günü Aba Innolab’da “Scratch ile Kendi Oyununu Yap “atölyesinde öğrencilerimizin kodlamanın temel mantığını öğrenerek, ilk bilgisayar oyunlarını yapmaları için buluşuyoruz. Atölyemize katılım için “Kayıt Ol” butonuna tıklayın yada bizi arayın:

e4i WhatsApp Hattı: 0541 919 98 50

Kayıt Ol

Kendi Robotunu Kodla (11-14 Yaş)

11-14 yaş aralığındaki öğrencilerimizle “Kendi Robotunu Kodla” atölyemizde buluşuyoruz. Öğrencilerimizin robot kodlamaya giriş yapacağı atölyemize ve robotlarını yarıştıracakları turnuvamıza katılım için “Kayıt Ol” butonuna tıklayın yada bizi arayın:

e4i WhatsApp Hattı: 0541 919 98 50

Kayıt Ol

E4I Fellow Programı

Ülkemizin tüm lise ve üniversiteleri ile bölümlerinden başvuru aldığımız E4I Fellow Programı ile hayalleri hayata katıyoruz.

E4I Gönüllü Programı

Komünitemizin bir parçası olmak isteyenlerle çalışma pratiklerini anlayıp birlikte neler yapabileceğimizi görmek çok kıymetli.

Adres

İnşirah CD. No 75/3 Bebek

Telefon

0(212) 945 2908

E-Posta

info@educationforinnovation.org

EKİP

e4i ekibinde, alanı ne olursa olsun, insanların yaratıcılıkları, becerileri ve hayalleri bir araya geliyor.

Pin It on Pinterest